دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
پیشنهاد سردبیر
یاداشت
ایران و جهان
ورزشی
گزارش
پیشرفت ۲۵درصدی راه‌آهن/دو خبرخوب برای اهالی رسانه
معاون عمرانی در بازدید از قطعه 10 راه آهن بوشهر مطرح کرد؛

پیشرفت ۲۵درصدی راه‌آهن/دو خبرخوب برای اهالی رسانه

دستفروشی کردم تا لژیونر شوم

دستفروشی کردم تا لژیونر شوم

محبوبه دهقانی هم مادر است و هم در ۴رشته ورزشی فعالیت دارد. این ملی‌پوش فوتبال روزهایی را به یاد می‌آورد که برای تامین هزینه‌های ورزش در متروی تهران دستفروشی کرده است.

حمایت‌های احساسی و غلط از ستارگان دشتستان

حمایت‌های احساسی و غلط  از ستارگان دشتستان

اخیراً انتقاداتی به مسائل فنی ستارگان شده که ظاهراً به مزاق فعالان مدنی و برخی از معاونان تازه انتصاب شده‌ی این باشگاه خوش نیامده تا آنجاکه با حمایت‌های غلط، احساسی و کورکورانه‌ی جلوی پیشرفت تیم هم گرفته‌اند.

امید گناوه از انصراف در لیگ دو منصرف شد

صدای استان : مسئولان تیم فوتبال امید گناوه پس از کش و قوس‌های فراوان از موضع قبلی خود مبنی بر انصراف از ادامه تیم‌داری و حضور در لیگ دسته دوم به دلیل مشکلات مالی، منصرف شدند و اعلام کردند با وعده‌های حمایتی که از سوی مسئولان استانی و شهرستانی دریافت کرده‌اند، تیم را برای حضور در فصل جدید این رقابت‌ها آماده می‌کنند.

کرونا تیم لیگ برتری دشتستان را زمین‏‌گیر کرد

صدای استان : سرمربی تیم هندبال لیگ برتری ستارگان دشتستان گفت: هم اکنون تست کرونا ۴۵ درصد بازیکنان و کادرفنی این تیم مثبت شده‌است که با این شرایط انتظار است فدراسیون برای زمینه تعویق بازی‏‌های این تیم را فراهم کند.

دروازه‌بان خارجی پرسپولیس در شرایط فسخ یک‌طرفه با وجود قرارداد ۳ ساله!

صدای استان : در این مدت باشگاه پرسپولیس نه تنها اهمیتی به این نامه نداده بلکه پاداش برخی از بازی‌های سرخپوشان در قطر نیز به رادوشوویچ تعلق نگرفت. در کنار این مسئله باشگاه پرسپولیس خانه تحت اجاره وی در تهران را هم تمدید نکرده است.

خسارت ۷ میلیاردی کرونا به ورزش بوشهر

صدای استان : مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهرگفت: براساس برآورد صورت گرفته کرونا در ۲ ماه نخست امسال بیش از ۷۰ میلیارد ریال به ورزش این استان خسارت وارد کرده و این میزان در چندماه اخیر افزایش چشمگیری داشته است.

استان بوشهر
پربازدیدترین امروز
جدیدترین خبرها
بالا