دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
کد خبر: 28403
تعداد نظرات: ۰

صدای استان : مسیگر گفت: در ابتدای فصل هزینه تست کرونا در بودجه باشگاه پیش بینی نشده بود، اما اکنون باید منابع مالی لازم برای تست کرونا را تامین کنیم.

تاریخ انتشار: شنبه ، ۳ خرداد ۱۳۹۹

به گزارش صدای استان به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ سعید مسیگر درباره پروتکل‌های بهداشتی مقرر و امکان رعایت آن‌ها اظهار داشت: اگر امکانات سخت افزاری لازم را داشته باشیم، این پروتکل‌ها کمک زیادی به ما می‌کند. الگوی ما در این پروتکل‌ها کشور‌های اروپایی بودند و باید ببینیم تا چه اندازه می‌توانیم پروتکل‌ها را رعایت کنیم و از آن نتیجه بگیریم.

مسیگر در ادامه گفت: اعضای تیم شاهین صبح امروز تست کرونا دادند و نتیجه آن فردا مشخص خواهد شد. تاریخ دقیق تمرینات هنوز مشخص نشده، اما صد در صد در هفته آینده آغاز خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر افزود: هوای بوشهر گرم‌تر شده و با این شرایط نمی‌توانیم روزی ۲، ۳ جلسه تمرین کنیم؛ بنابراین قصد داریم پیش از شروع لیگ اردوی تدارکاتی برگزار کنیم.

او در پاسخ به این سوال که کیت‌های تست کرونا را سازمان لیگ در اختیار آن‌ها گذاشت یا خود باشگاه تامین کرد گفت: با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی توانستیم کیت بگیریم و تاکنون تنها تست‌های اولیه را پشت سر گذاشتیم. هنوز پولی بابت کیت‌های تشخیص کرونا پرداخت نکرده ایم و باید ببینیم روز شنبه چه مبلغی به ما اعلام می‌کنند.

مسیگر افزود: تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی تست کرونا دادند. با این حال تا پایان لیگ ۱۰ بار دیگر باید از این کیت‌ها برای تست کرونا استفاده کنیم که هزینه‌ای روی دست باشگاه می‌گذارد. این مشکل در میانه‌های فصل ایجاد شده و هنگام تعیین بودجه باشگاه هزینه این چیز‌ها در نظر گرفته نشده بود. باید با هیئت مدیره جلسه‌ای برگزار کنیم تا درباره تامین منابع مالی لازم راهکاری پیدا کنیم. به هر حال کاری نمی‌توان کرد و باید از دستورات سازمان لیگ تمکین کنیم.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درباره زمان بندی انجام تست‌های کرونا اظهار داشت: احتمالا تا آغاز مسابقات تیم‌ها باید یک بار دیگر تست کرونا بدهند، اما هنوز مشخص نشده که در زمان برگزاری بازی‌ها هر چند وقت یک بار باید تست بدهیم.

مسیگر افزود: امروز بازیکنان، تدارکات و اعضای کادر‌های فنی و مدیریتی باشگاه تست کرونا دادند، اما اگر در ادامه کار لازم باشد، از دیگر اشخاصی که با باشگاه در ارتباط هستند هم تست کرونا می‌گیریم.

او درباره شرایط میزبانی شاهین شهرداری در بوشهر گفت: هنوز چیزی درباره محل میزبانی بازی‌ها به ما اعلام نشده، اما بوشهر از شهر‌های است که وضعیت سفید دارد و مشکلی برای برگزاری بازی‌ها در این شهر وجود ندارد.

 


جدیدترین خبرها
بالا