پنج شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 25995
تعداد نظرات: ۴

چند وقتی است که درگیری بین شورای اسلامی شهر و شهردار آب‌پخش در رسانه‌ها به چشم می‌خورد و هر چند وقت یکبار اخبار جدیدی از این موضوع مخابره می‌شود.     « صدای استان » – مرصاد پنا: اعظم صمصامی شهردار آب‌پخش که پیش‌تر دو بار توسط شورای آبپخش عزل شده بود با دخالت نهادهای…

تاریخ انتشار: جمعه ، ۱۱ بهمن ۱۳۹۸

چند وقتی است که درگیری بین شورای اسلامی شهر و شهردار آب‌پخش در رسانه‌ها به چشم می‌خورد و هر چند وقت یکبار اخبار جدیدی از این موضوع مخابره می‌شود.

 

 

« صدای استان » – مرصاد پنا: اعظم صمصامی شهردار آب‌پخش که پیش‌تر دو بار توسط شورای آبپخش عزل شده بود با دخالت نهادهای بالاتر بر سر کار خود برگشت. اما امروز خبری شنیدیم که انسان در تعجب و حیرت فرو می‌رود شورای آب‌پخش بار دیگر دستور به عزل شهردار می‌دهد اما پس از پایان جلسه با هجوم ده تا پانزده نفر که برخی نیز از اقوام درجه یک شهردار آب‌پخش بوده‌اند و اقدام به ضرب و شتم چندین عضو شورا می‌کنند که یکی از اعضای شورا به طور فجیعی مورد ضرب و شتم شدید این افراد قرار می‌گیرد !

 

 

حال سوال اساسی اینجاست که خانم صمصامی باید در پیشگاه خداوند و به مردم پاسخ دهند که اولاً ایشان چه‌کاری کرده‌اند و برای کدام اقداماتش هست که سه بار شورای آب‌پخش تصمیم به عزل ایشان گرفته‌ است. ثانیاً شورای شهر آب‌پخش با رأی مردم انتخاب می‌شود و این دخالت افراد در نهادهای بالاتر و دو بار برگرداندن شهردار بر سر پست خود آیا توهین آشکار به رای مردم فهیم آب‌پخش نیست؟ مگر این شورا توسط مردم انتخاب نشده است و این شورا نماینده مردم نیستند آیا شورایی که خود شهرداری را انتخاب کرده است توانایی عزل آن را ندارد ؟!

 

 

ثالثاً از خانم صمصامی باید پرسید این افراد که مثل روش اراذل و اوباش بر سر اعضای شورا ریخته‌اند و با وحشی‌گری تمام اقدام به ضرب و شتم شدید کرده‌اند آیا به طور خودجوش اینکار را انجام داده‌اند یا با دستور و نظارت شما انجام شده است ؟!

 

 

رابعاً این سوال در ذهن مردم است که آیا این افراد امتیازی از شهردار بودن عضو درجه یک خانواده‌شان داشته‌اند ؟!
که در حال حاضر با عزل شهردار محبوبشان دستشان از امتیاز قطع شده است ؟!

 

 

تمامی این موارد بایستی توسط خانم صمصامی پاسخ داده شود که عاشقان خدمت آیا این رفتارشان است و این مسائل آیا در شخصیت عاشقان خدمت است یا در شخصیت عاشقان میز و پست و ریاست است ؟!

 

 


تعداد نظرات: ۴
ناشناس
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱

شورا باید برکنار بشه ن شهردار شهردار کارش درسته ولی شورا مانع شهردار میشه کار شهردار اپخش ۲۰

اسی
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱

شهری که بخادیه شهرداربیسوادزن رییسش باشه همان بهترکه شهردارنداشته باشدواین جورمسایل هم دورازانتظارنبوده ونیست قدرت به حدی شیرین است که بعضی مواقع انسان راتاپرتگاه سقوط یاهمان اسفل السافلین میرساندبه خانم صمصامی توصیه میکنم درانتخابات مجلس هم درخانه بنشیندوبه امرپربرکت خانه داری بپردازدواشتباهاتش رامرورکند.

ناشناس
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱

سلام کسانی که با شورای شهر درگیر شدند هیچ نسبتی با شهر دار نداشتند .درگیری که بینشان پیش آمد مشکل قبلی با شورای داشتند که فرست مناسبی گیر اوردن

رزم
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱

تغییراتی که در شهر آبپخش دیدیم در زمان خانم صمصامی بسیار چشمگیر بود المانهای شهر زیبایی اجرا شود مانند ابنما شهرداری ابپخش در زمان عباسی ورشکسته شده بود و حتی حقوق کارمندانش را نمیتوانست پرداخت کند با بدهی چند میلیاردی امد و با موجودی ۸۰۰ میلیونی کنارش زدند نادانی و بغض

ارسال نظر

جدیدترین خبرها
بالا