یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 24503
تعداد نظرات: ۰

صدای استان: تیم پارس جنوبی جم در دیداری دوستانه مقابل سایپای تهران شکست خورد. به گزارش « صدای استان » به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ شاگردان فراز کمالوند ظهر امروز در ورزشگاه دستگردی تهران در دیداری تدارکاتی مقابل سایپای تهران به میدان رفتند که این بازی با برتری ۳ بر یک نارنجی‌پوشان به پایان رسید….

تاریخ انتشار: شنبه ، ۲۵ آبان ۱۳۹۸

صدای استان: تیم پارس جنوبی جم در دیداری دوستانه مقابل سایپای تهران شکست خورد.

به گزارش « صدای استان » به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ شاگردان فراز کمالوند ظهر امروز در ورزشگاه دستگردی تهران در دیداری تدارکاتی مقابل سایپای تهران به میدان رفتند که این بازی با برتری ۳ بر یک نارنجی‌پوشان به پایان رسید.

در نیمه اول این مسابقه بازیکنان اصلی پارس جنوبی جم در ترکیب قرار گرفتند، اما در نیمه دوم تغییرات زیادی در ترکیب ایجاد شد و نفراتی که کمتر در ترکیب قرار گرفته بودند، به میدان رفتند.

همچنین به صلاحدید فراز کمالوند نفراتی مثل علی عبد‌الله‌زاده، محمد نوری و کاخابر کاکاشویلی به استراحت پرداختند و مقابل سایپا بازی نکردند.

پیش از این قرار بود این بازی ساعت ۱۵ امروز برگزار شود.

این دو تیم در هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه تختی جم به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری ۳ بر ۲ پارس جنوبی به پایان رسید.

پارس جنوبی جم که اکنون با هشت امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول لیگ برتر فوتبال است، در هفته یازدهم این رقابت‌ها پنجشنبه سی‌ام آبان میزبان پیکان خواهد بود.

سایپا هم که با ۹ امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارد، در ادامه دیدار‌های این هفته یکشنبه سوم آذر از دیگر نماینده استان بوشهر یعنی شاهین شهرداری پذیرایی خواهد کرد.


جدیدترین خبرها
بالا