شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 24326
تعداد نظرات: ۵

صدای استان : در پی انتشار مطلبی تحت عنوان ساعاتی در ساحل ریشهر و تماشای تحولات عمیق شهر ندا عبداله زاده عضو شورای شهر بوشهر با انتشار بیانیه ای به دیگر عضو شورای شهر اکبر توسلی مدیر مسئول این سایت اعتراض کرد .     « صدای استان »؛ در پی انتشار مطلبی تحت عنوان…

تاریخ انتشار: جمعه ، ۱۷ آبان ۱۳۹۸

صدای استان : در پی انتشار مطلبی تحت عنوان ساعاتی در ساحل ریشهر و تماشای تحولات عمیق شهر ندا عبداله زاده عضو شورای شهر بوشهر با انتشار بیانیه ای به دیگر عضو شورای شهر اکبر توسلی مدیر مسئول این سایت اعتراض کرد .

 

 

« صدای استان »؛ در پی انتشار مطلبی تحت عنوان ساعاتی در ساحل ریشهر و تماشای تحولات عمیق شهر ندا عبداله زاده عضو شورای شهر بوشهر با انتشار بیانیه ای به دیگر عضو شورای شهر اکبر توسلی مدیر مسئول این سایت اعتراض کرد .

 

متاسفانه همکار عزیز ما آقای مهندس توسلی با پرداختن به موضوعات غیر ضروری و عدم همکاری برای تفاهم حل مشکلات مردم در سایت خود اقدام به انتشار مطالبی علیه شهروندان و موکلین خود می زنند ، گویی از شهر دیگری به ایشان رأی داده اند . انتشار مطلب ساعاتی در ساحل ریشهر و تماشای تحولات عمیق شهر در سایت ایشان نشان دهنده عدم اشراف توسلی به فرهنگ اجتماعی شهر بوشهر است .
ایشان بواقع از رشد و شکوفایی فرهنگی شهروندان بوشهر بی اطلاع هستند ، شاید علت عمده اش زندگی نکردن با این مردم و در بستر جامعه مدنی بوشهر است. اینکه گزارش نویسنده ای تحت مدیریت ایشان بانوان گردشگر را بی پوشش سر خطاب کند، طرح دغدغه ای پیشامدنی است . بانوان بوشهری همواره در طول تاریخ نشان داده اند به عرف تعیین شده پایبند هستند و در محیط ها و اماکن عمومی از زیبایی طبیعت و فصل در کنار مردان پاک سرشت و چشم پاک دیارمان لذت می برند.
آقای توسلی مردان بوشهری به حقوق شهروندی بانوان احترام می گذارند و حریم مردم را پاس می دارند ، شهر بوشهر از دیرباز شهری مهمانواز بوده و به عنوان یک بندر میزبان فرهنگ ها و تمدن های مختلفی بوده است . صنعت گردشگری را با نوشتن جملاتی کذب و تخیلی به حواشی غیر اصولی نکشید .
شما و سردبیر سایتتان گویی قصد ندارید مردم دیار دریا از قبل جلب و جذب توریست داخلی مقید به قوانین داخلی نانی بخورند و در این شرایط اقتصادی رونقی نصیبشان گردد .
شما همواره نشان دادید با به حاشیه کشیدن اقدامات توسعه ای خود را نمایان کنید اما لطفا با مردم و به خصوص بانوان فهیم و قانونمدار وارد خودنمایی نشوید .


تعداد نظرات: ۵
عبدالله
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷

وضعیت پلاساژ بانوان افتضاح هست خانم عبدالله زاده خانم عبدالله زاده جنبه انتقاد داشته باش

ناشناس
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷

سلام به همشهریان بوشهری عزیز
چند سوال از خانم عبدالله زاده
*سرکار خانم ندا عبداله زاد شما چهارسال در شورای چهارم عضو بوده اید و العان هم عضو شورای پنجم هستید لطفأ در این خصوص به سئوالات ذیل پاسخ شفاف بدهید*

۱) دستاورد شما در حوزه بانوان شهر بوشهر تاکنون چه بوده است؟
۲) نقش شما در خصوص تیم شاهین شهرداری بوشهر کجاست؟
۳) شما بعنوان رییس کمیسیون بودجه شورای شهر چرا وضعیت پروژه های عمرانی بوشهر به این نابسمانی رسیده است و اکثرأ دارای پیشرفت فیزیکی مالی و فنی جالبی نیستند و شهرداری بوشهر این روزها از تکمیل یک سرویس بهداشتی هم عاجز مانده است؟

۴) شما بعنوان رییس کمیسیون بودجه شورا چرا اجازه داده اید که پول های میلیاردی از حساب حذف پارکینگ صرف حقوق و تیم شاهین بشود و جایگاه نظارتی شما در این مسئولیت چه بوده است؟
۵) شما در رابطه با بانوان آسیب دیده بوشهر تا کنون چکار کرده اید؟
۶) شما بعنوان رییس کمیسیون بودجه شورا چرا‌گزارش هزینه و درآمد شش ماهه شورا و شهرداری را به شهروندان گزارش نمیدهید؟

و هزاران سئوال دیگرررررررر

ناشناس
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷

خانم عبدالله زاده انتقاد پذیر باشید وضعیت پلاساژ بانوان قرمز خانم عبدالله زاده چه خبر از شاهین اسیایی

علی
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷

سرکار خانم عبدالله زاده من.گزارش خواندم اصلان نه انتقاد از شما شده بود نه شما زیر سوال رفت بودین یه گزارش تحلیلی بود درو غ نگفت بود که وضعیت پلاساژ بانوان خیلی خراب و یا باید بگم خیلی خراب بانوان شهر بوشهر از اولین و ساده ترین امکانات محرومن فقط شعار و عده خانم عبدالله زاده

ناشناس
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷

ضعیف ترین عضو شورای شهر بوشهر خانم عبدالله زاده خانم عبدالله زاده شما که حوصله نداشتین چه طوره حوصله پیدا کردین بیانیه میدین

ارسال نظر

جدیدترین خبرها
بالا