دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹
کد خبر: 24174
تعداد نظرات: ۰

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: فردی که پس از قتل برادر خود فرار کرده بود، خود را به پلیس تسلیم کرد.   به گزارش « صدای استان »؛ سرهنگ فرهاد آراوند بیان کرد: ساعت ۲ بامداد هشت آبان سالجاری در پی اعلام یک درگیری منجر به چاقو خوردگی در یکی از روستا‌های دشتستان و مرگ…

تاریخ انتشار: یکشنبه ، ۱۲ آبان ۱۳۹۸

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: فردی که پس از قتل برادر خود فرار کرده بود، خود را به پلیس تسلیم کرد.

 

Image result for ‫دستگیری قاتل‬‎به گزارش « صدای استان »؛ سرهنگ فرهاد آراوند بیان کرد: ساعت ۲ بامداد هشت آبان سالجاری در پی اعلام یک درگیری منجر به چاقو خوردگی در یکی از روستا‌های دشتستان و مرگ مردی ۳۶ ساله، کارآگاهان پلیس آگاهی به سرعت اقدامات لازم را برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان جنایت آغاز کردند.

 

 

او افزود: در نتیجه تحقیقات و بررسی‌های تخصصی و میدانی از صحنه وقوع قتل، اقدام‌های اطلاعاتی و بازجویی از افراد مظنون، در نهایت برای کارآگاهان پلیس مشخص شد برادر مقتول عامل اصلی قتل بوده که پس از درگیری فرار کرده است.

 

 

فرمانده انتظامی دشتستان ادامه داد: متهم با پیشرفت تحقیقات پلیسی و مشخص شدن زوایای پنهان ماجرا، عرصه را برخود تنگ دید و به ناچار پس از سه روز فرار مجبور شد خود را به پلیس تسلیم کند.

 

سرهنگ آراوند عنوان کرد: متهم به ارتکاب قتل برادرش با ضربات چاقو به علت اختلافات خانوادگی اعتراف کرد و پس از تکمیل تحقیقات در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.


جدیدترین خبرها
بالا