یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹
پیشنهاد سردبیر
یاداشت
ایران و جهان
ورزشی
گزارش
پیشرفت ۲۵درصدی راه‌آهن/دو خبرخوب برای اهالی رسانه
معاون عمرانی در بازدید از قطعه 10 راه آهن بوشهر مطرح کرد؛

پیشرفت ۲۵درصدی راه‌آهن/دو خبرخوب برای اهالی رسانه

دور از هم، در کنار هم

دور از هم، در کنار هم

پرستاران از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون در خط مقدم مبارزه با این بیماری بوده اند. آنان بیشتر وقت خود را مشغول خدمت در بیمارستان هستند و زمان کمی را در کنار اعضای خانواده می گذرانند. این مجموعه ارتباط تصویری پرستاران بیمارستان های هاجر و فیروزآبادی را با خانواده هایشان را نشان می دهد. همزمان شدن بلندترین شب سال و مناسبت روز پرستار که هر سال مصادف با سالروز ولادت حضرت زینب (س) است می‌تواند نشان از صبر و استقامتی باشد که با روحیه جهادی انجام شده است. آخرین شب چله قرن در حالی فرا می‌رسد که بیانگر یلدایی به بلندای یک سال پرستاری پرستاران و کادر درمان بی‌ادعای کشورمان در مبارزه با ویروس کرونا است.

آموزش مجازی و فرسودگی نظام آموزشی

آموزش مجازی و فرسودگی نظام آموزشی

از زمان شروع آموزش مجازی به طور مکرر فیلم ها و صداهای متعددی از آموزش والدین به فرزندانشان پخش شده که بطور کاملا واضح،تخصصی بودن آموزش و سخت و طاقت فرسا بودن فرآیند یاددهی نمایان می سازد؛از طرفی بطور مداوم به تمام طرق مختلف شغل و عملکرد معلم به بدترین شکل،مورد نقد قرار میگیرد؛و این…

مدیریت کنسروی در مملکت!

مدیریت کنسروی در مملکت!

جایی خواندم «آدم های امروزی به خودشان زحمت نمی دهند یک نفر را کشف کنند، زیبایی هایش را بیرون بکشند، تلخی هایش را صبر کنند. آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند؛ یک کنسرو که درش را باز کنند، یک نفر شیرین و مهربان از داخلش بیرون بپرد و هی لبخند بزند و بگوید…

فعال شدن مربع دلواپس علیه برجام

فعال شدن مربع دلواپس علیه برجام

تمام تلاش‌شان را کردند که ایران را پای میز مذاکره با ترامپ بیاورند اما موفق نشدند و حالا می‌بینند که بایدن مشتاق به بازگشت به برجام است. آنها حس بازیکنان بازی جنگا (برج هیجان) را دارند که برج را تا بالا چیده‌اند و بایک حرکت اشتباه، تمام زحمت‌های‌شان نابود شده است.

مرغ ۳۴ هزار تومانی سیمرغ است

مرغ ۳۴ هزار تومانی سیمرغ است

الان بخشی از خانواده‌های ایرانی، لبنیات را از سبد خریدهای خود حذف کرده‌اند. لبنیاتی که هر روز مردم یک قیمت بر روی آن می‌بییند. اغراق نیست که بگوییم در ایران، لبنیات طلای سفید است.

برنی، یک آمریکاییِ متفاوت!

برنی، یک آمریکاییِ متفاوت!

«برنی سندرز»، نماینده‌ی سنای آمریکا، یکی از منحصر به‌ فردترین سیاستمداران ایالات متحده و متفاوت‌ترین گزینه‌ی بالقوه‌ی رقابت در دو انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا بود.

داروی کرونا در قوطی هیچ عطاری نیست

داروی کرونا در قوطی هیچ عطاری نیست

به گفته وی، هرگونه تبلیغات غیرقانونی و فریبنده نظیر درمان چاقی، لاغری، ترک اعتیاد، ناباروری، مشکلات جنسی و… در واحد‌های عطاری ممنوع است.

سه کلید طلایی سلامت روان در دوران کرونا

صدای استان : امسال روز جهانی سلامت روان، در تاریخ ۱۰ اکتبر، در حالی برگزار می‌شود که در نتیجه بیماری همه گیر کووید۱۹، زندگی روزمره ما به میزان قابل توجهی تغییر کرده و طی ماه‌های گذشته چالش های بسیاری را برای گروه های مختلف به همراه داشته است.

علت غیب شدن سهمیه بنزین از کارت سوخت چیست؟

صدای استان : توصیه ما این است که حتما پس از ظاهر شدن عبارت “لطفا کارت خود را بردارید”، به خروج کارت خود اقدام کنند چراکه در غیر این صورت، ممکن است یک یا دو لیتر کاهش سهمیه برای فرد اتفاق بیفتد و علت این است که هنوز ارتباط قطع‌کن نازل با سامانه برقرار نشده است.

دروازه‌بان خارجی پرسپولیس در شرایط فسخ یک‌طرفه با وجود قرارداد ۳ ساله!

صدای استان : در این مدت باشگاه پرسپولیس نه تنها اهمیتی به این نامه نداده بلکه پاداش برخی از بازی‌های سرخپوشان در قطر نیز به رادوشوویچ تعلق نگرفت. در کنار این مسئله باشگاه پرسپولیس خانه تحت اجاره وی در تهران را هم تمدید نکرده است.

با این وسیله ساده از مرگ نجات پیدا کنید

صدای استان : «ماسک» ساده‌ترین راه مقابله با ویروس کروناست. همین نکته ساده اما بسیار مهم که بارها در دوران اوج همه‌گیری کرونا اعلام شده است، هنوز هم از سوی برخی نادیده گرفته می‌شود.

امارات سومین کشور آسمان‌خراش‌ها

صدای استان : در این رده بندی برج ها و آسمان خراشهایی که بالای ۱۵۰ متر ساخته شدند شمارش شده‌اند و امارات متحده عربی با داشتن ۲۵۱ آسمان خراش بالای ۱۵۰ متر در رده سوم جهان قرار گرفت.

استان بوشهر
پربازدیدترین امروز
جدیدترین خبرها
بالا