پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹
پیشنهاد سردبیر
یاداشت
ایران و جهان
ورزشی
گزارش

فعالیت اتوبوس‎های بوشهر همچنان تعطیل

صدای استان : سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری بوشهر گفت: تعطیلی فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری این بندر تا ابلاغ ستاد مبارزه با کرونا این استان همچنان ادامه دارد.

تصاویر/ نارنج جلوه‌ای از بهارانه در بوشهر

صدای استان: نارنج جلوه‌ای از بهار در جای جای استان بوشهر است که با وجود رسیدن فصل شکوفه از روی سخاوتش همچنان شاخه‌هایش از این محصول سنگینی می‌کند تا جلوه‌ای زیبا به طبیعت بهار بدهد/ عکس: عبدالصمد شهریاری

۳ انتصاب جدید استاندار بوشهر در دشتستان

صدای استان : استاندار بوشهر در احکام جداگانه‌ای معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری دشتستان و سرپرستان بخشداری‌های سعد آباد و بوشکان در شهرستان دشتستان را منصوب کرد.

بهبودی ۱۱۷ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر/ ۹ نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد

بهبودی ۱۱۷ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر/ ۹ نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی ۱۱۷ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: با تأیید آزمایشگاه تشخیص کرونا در بوشهر، ۹ نفر به لیست مبتلایان این ویروس در بوشهر افزوده شد.

گلایه رییس علوم پزشکی از برخی اهالی دشتستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مجاز شدن از سرگیری فعالیت دوباره برخی صنف‌ها از ۲۳ فروردین ماه توسط ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا به معنی از بین رفتن این ویروس در کشور نیست بلکه تنها این کار با هدف برطرف کردن نیازها و تامین معیشت مردم است.

استان بوشهر در وضعیت سفید نیست

صدای استان : در حالی که آمار شیوع کرونا هر روز در حال افزایش است و برخی از نقاط و شهرستان‌های استان بوشهر در وضعیت قرمز قرار گرفته‌اند، رئیس جمهور در ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، بوشهر را استان سفید توصیف کرد.

استاندار: تعطیلی مدارس و دانشگاههای استان بوشهر تا پایان فروردین

استاندار بوشهر گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، مدارس و دانشگاه‌های استان بوشهر تا پایان فروردین ماه ۹۹ تعطیل است. به گزارش خلیج فارس؛ عبدالکریم گراوند بیان کرد: جمع بندی نهایی جلسه روز گذشته ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور رییس جمهور تعطیلی تمام مدارس و دانشگاه‌های کشور تا ۳۰ فروردین…

استان بوشهر
پربازدیدترین امروز
جدیدترین خبرها
بالا