تنظیمات چاپ
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت : ۱۵
چاپ خبر
شماره خبر : 24669
تاریخ انتشار : یکشنبه ، ۱۰ آذر ۱۳۹۸
گروگانگیری در روستای بویری منطقه شبانکاره/ گروگان و گروگانگیر هر دو جان باختند گروگانگیری در روستای بویری منطقه شبانکاره/ گروگان و گروگانگیر هر دو جان باختند

صدای استان: پس از محاصره و پی بردن به مسلح بودن فرد مورد نظر با شگردهای خاص نسبت به راضی نمودن این فرد اقدام می نمایند.

صدای استان: پس از محاصره و پی بردن به مسلح بودن فرد مورد نظر با شگردهای خاص نسبت به راضی نمودن این فرد اقدام می نمایند.     به گزارش منابع موثق، نیروهای انتظامی پس از کسب اطلاعات لازم در ساعت ۴ بامداد امروز منزلی را در روستای بویری با هدف دستگیری شخصی با هویت ش.ر محاصره کردند.  

نیروهای نظامی پس از محاصره و پی بردن به مسلح بودن فرد مورد نظر با شگردهای خاص نسبت به راضی نمودن این فرد اقدام می نمایند.     پس از چندین ساعت رایزنی و اصرار، نیروهای امنیتی نتیجه ای نمی گیرند و فردی با هویت ل.د که داماد وی بوده جهت راضی نمودن ش.ر به ساختمان محل اختفای او رفته که گروگان گرفته می شود.     در این مرحله کار بر نیروها سخت تر شده و بنا بر شنیده ها فرمانده انتظامی و دادستان شهرستان دشتستان در محل حضور می یابند. این مقامات نیز تا ساعت یک بعد از ظهر متهم را به تسلیم شدن توصیه کردند که پاسخ به آنها دو گزینه بود: یا کشته شوم یا رها گردم و محل را ترک کنم.     در نهایت و پس از کش و قوس های فراوان هر دو شخص در حین درگیری جان خود را از دست دادند. لازم به ذکر است در مورد کشته شدن یا خودکشی احتمالی هر دو نفر اطلاعات دقیقی در دست نیست.