چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
کد خبر: 31564
تعداد نظرات: ۰

شرکت پلیمر آریا ساسول در قالب کمک‌های مومنانه، به توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی میان مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) روستاهای منطقه نای بند اقدام نمود.

تاریخ انتشار: پنجشنبه ، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۱

سه شنبه ۲۴ فروردین ماه و در آستانه ماه مبارک رمضان، این شرکت با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) و در راستای انجام بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی خود در جامعه پیرامونی، بسته‌ های معیشتی -بهداشتی را در قالب کمک‌های مومنانه در میان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) روستاهای منطقه نای بند شهرستان عسلویه توزیع نمود.

بنا بر این گزارش مددجویان روستاهای هاله، بساتین، صفیه، زبار، بنود، خره و کنارخیمه بسته‌هایی شامل برنج، قند، شکر، رب گوجه فرنگی، روغن وهمچنین ماسک سه لایه بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا را دریافت نمودند.
شرکت پلیمر آریاساسول سهامی عام یکی از شرکتهای بزرگ پتروشیمی کشور است که علاوه بر تامین نیاز کشور به مواد اولیه پلیمری، نقشی بسیار ویژه در تامین ارز مورد نیاز کشور در شرایط تحریم های ناجوانمردانه آمریکا ایفا نموده است و در کنار اقداماتی مشابه اقدام مومنانه امروز، به تنهایی با تامین ۱۲ درصد بودجه شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه پارس همواره یکی از موثرترین شرکتهای منطقه در کمک به جامعه پیرامونی به شمار می رود.


جدیدترین خبرها
بالا