چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
کد خبر: 30105
تعداد نظرات: ۰

صدای استان : منطقه ده عملیات انتقال گازدرحوزه نگهداری و تعمیرات خطوط لوله به منظور انتقال پاک،ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی ازابتدای امسال تاکنون گام های موثری برداشته است.

تاریخ انتشار: سه شنبه ، ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - زمان:۱۴:۳۶

 روابط عمومی این شرکت؛ حمید خدری مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز با بیان اینکه اقدام های مناسبی در راستای پایداری شبکه انتقال گاز درحوزه نگهداری و تعمیرات خطوط لوله انجام شده است، گفت: تعمیر و نگهداری خطوط لوله از مهمترین فعالیت های منطقه محسوب می شود که از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۰۰ کیلومترعملیات پیگرانی هوشمند وبالغ بر ۵۰۰ کیلومتر پیگرانی تمیزکننده درمحدوده خط سوم، چهارم، پنجم و ششم سراسری به انجام رسیده است.

وی ادامه داد: انجام عملیات اسلیوگذاری (مقاوم سازی) دربیش از ۱۰ نقطه ازمحدوده خطوط لوله چهارم وهفتم، تعویض شیرهای ۶ اینچ انشعاب شهر برازجان،  رفع نشتی شیر ۳۶ اینچ ارتباطی خط لوله سوم به چهارم، اجرای ابنیه حفاظتی احداث دیوارحائل محددوده خط لوله دهم و ششم وهمچنین نشت یابی بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر ازخطوط لوله را می توان ازمهمترین پروژه هایی دانست که درراستای صیانت ازمحیط زیست و نگهداری خطوط لوله انتقال گاز به انجام رسیده است.

مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز، انجام عملیات انشعاب گیری گرم(هات تپ) بر روی خط لوله چهارم سراسری جهت گازرسانی به روستاهای شهرستان لاروگراش (ازتوابع استان فارس) را ازدیگر اقدامات دراین حوزه عنوان کرد و گفت: اقدام های انجام شده را می توان درراستای مسئولیت های اجتماعی و پدافند غیر عامل برشمرد که بخش مهمی از توسعه پایدار شبکه گازرسانی را بهمراه دارد.

خدری درادامه این گفتگو به شیوع ویروس کرونا همزمان  با آغاز برنامه های تعمیراتی  اشاره کرد و افزود: تحقق برنامه های تعمیراتی دراین دوره خاص، منوط به اجرای دستورالعمل ها و پروتکل های ویژه و مهمی بود که در راستای سلامت منابع انسانی و تداوم روند اهداف سازمانی رعایت گردید و خوشبختانه به تجارب ارزشمندی دست یافتیم.

وی یادآورشد: به لطف خداوند با کار تیمی و هماهنگی و همدلی کارکنان بتوانیم به نحو مطلوب در امر خدمات رسانی و تاب آوری در فصل سرد سال گام های موثرتری برداریم.


جدیدترین خبرها
بالا