شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
کد خبر: 29295
تعداد نظرات: ۰

صدای استان : سرمربی تیم فوتبال السد قطر با بیان اینکه پنالتی این تیم مقابل پرسپولیس گرفته نشد، از نبود VAR در لیگ قهرمانان آسیا انتقاد کرد و گفت: نتیجه بازی با پرسپولیس عادلانه نبود.

تاریخ انتشار: دوشنبه ، ۷ مهر ۱۳۹۹ - زمان:۰۳:۵۶

ژاوی بعد از باخت السد به پرسپولیس چه گفت؟مهر//ژاوی هرناندز بعد از باخت تیم فوتبال السد قطر به پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: به شدت ناراحتم چون نتوانستیم پیروز شویم. بازی دو تیم برابر بود و موقعیت های زیادی ایجاد کردیم. قبل از بازی به بازیکنانم گفته بودم که یک اشتباه می تواند ما را از مسابقات خارج کند و این اتفاق هم افتاد.

 

 

وی افزود: ما تا لحظه آخر تمرکز داشتیم.  یک اشتباه ما را از صعود دور کرد. این فوتبال است. باید پیروز می شدیم و نتیجه فوتبال امروز عادلانه نبود.

 

این مربی اسپانیایی با انتقاد از نبود فناوری کمک داور ویدئویی تاکید کرد: جای تاسف است که لیگ قهرمانان آسیا یعنی مهمترین تورنمنت این قاره فناوری VAR ندارد. اگر این فناوری وجود داشت، نتیجه به نفع ما می شد. بهترین رقابت های قاره آیسا باید بهترین شرایط را برای بازی در اختیارمان قرار بدهد ولی امروز این اتفاق رخ نداد.

 

ژاوی افزود: باید واقعیت را بپذیریم. امروز با جزئیات کمی بازی را واگذار کردیم. بر بازی مسلط بودیم و از نظر فوتبالی از پرسپولیس بهتر بودیم اما یک اشتباه کوچک ما را از برد دور کرد. باید به کارمان ادامه بدهیم و دوباره تلاش کنیم.

 

سرمربی السد درباره وضعیت بدنی بازیکنان تیمش در دقایق پایانی تاکید کرد: بازیکنان ما خسته بودند. طبیعی است در رقابت هایی که هر دو روز یکبار برگزار می شود، این مسئله رخ میدهد. پرسپولیس هم خسته بود. باید نتیجه را بپذیریم و آنرا رها کنیم.

ژاوی خاطرنشان کرد: امروز همه دیدند چه اتفاقی افتاد و یک ضربه پنالتی برای السد گرفته نشد. این عادلانه نیست. ما از این مسئله و نبود VAR متضرر شدیم. این واقعیت است و ما هم اینجا هستیم تا حقیقت را بگوییم.


جدیدترین خبرها
بالا