پنج شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 27037
تعداد نظرات: ۰

صدای استان : در روزهایی که جهان درگیر ویروس کشنده کرونا است فوتبالیست‌ها تلاش می‌کنند با اقدامات روحیه‌بخش امید را به جامعه تزریق کنند و از همه مهمتر با کمک‌های مالی خود گام‌های اساسی در مبارزه با این ویروس بردارند.

تاریخ انتشار: شنبه ، ۹ فروردین ۱۳۹۹

هزینه کردن برای مبارزه با ویروس کرونا در فوتبال حرفه‌ای شدت و حدت بیشتری دارد و این شاید به خاطر دستمزد کلان فوتبالیست‌ها در آن سوی مرزها باشد. اما در یک حرکت زیبا محمد محبی بازیکن بوشهری تیم سپاهان؛ علاوه بر اینکه با انتشار ویدئویی از همشهریان خود خواسته در خانه بمانند در عملیات ضد عفونی کردن شهرش نیز حضور پیدا کرده است و این ایفای یک نقش جدید از سوی او بود. مهاجمی که فصل گذشته در همین روزها با شاهین شهرداری بوشهر برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کرد. او این فصل علاوه بر درخشش در ترکیب سپاهان در لیگ برتر به ترکیب تیم امید و تیم ملی هم راه پیدا کرد و یکی از بازیکنان موفق لیگ برتر است.

در بوشهر علاوه بر محمد محبی، مهدی طارمی هم اقداماتی جدی برای مبارزه با ویروس کرونا داشته است. مهدی ۵۰ کارت هدیه به پرستاران بیمارستان خلیج فارس بوشهر اهداء کرد و بانی ساخت ۲۰ هزار ماسک در این شهر شد. قرار است تلاش‌های این دو فوتبالیست بوشهری برای مبارزه با ویروس کرونا و همچنین کمک به مردم بوشهر ادامه داشته باشد. این اتفاق خوب را البته در دیگر شهرها از سوی فوتبالیست‌های شاخص شاهد بودیم. نمونه‌اش تلاش‌های علی کریمی در گیلان، کمک مالی علیرضا جهانبخش به ستاد مبارزه با کرونا در قزوین و …


جدیدترین خبرها
بالا