پنج شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 27005
تعداد نظرات: ۶
فوتی‌ها همچنان 6 نفر ؛

صدای استان : دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی ۶۳ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: سه نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.

تاریخ انتشار: شنبه ، ۹ فروردین ۱۳۹۹

دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان بوشهر تا روز شنبه ۹ فروردین ۷۵ نفر است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: از سه بیمار جدیدی که نتیجه آزمایش کرونا ویروس آن‌ها مثبت اعلام‌شده است، یکی از آنان خانم ۴۲ ساله ساکن بوشهر که پس از طی دوره درمان از بیمارستان ترخیص و در حال حاضر با حال عمومی خوب در قرنطینه خانگی بسر می‌برد.
وی تصریح کرد: بیمار جدید دیگر خانم ۷۳ ساله، ساکن شهرستان دشتستان که پسر وی در اسفندماه سفر به تهران داشته‌اند و علائم خفیفی از بیماری را نشان داده بوده‌اند و فامیل یک از افرادی است که قبلاً نمونه آزمایش وی مثبت اعلام‌شده که پس از طی دوره درمان از بیمارستان ترخیص و در حال حاضر با حال عمومی خوب در قرنطینه خانگی بسر می‌برد.
دکتر کشمیری اضافه کرد: بیمار جدید دیگر خانمی ۶۰ ساله ساکن شهرستان کنگان و دارای بیماری زمینه‌ای قلبی عروقی و دیابت است که در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری و از حال عمومی خوبی برخوردار است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه تا امروز ۳۸ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان (۷۵ نفر) تاکنون ۶۳ نفر از آنان با حال عمومی خوب ترخیص شده و در قرنطینه خانگی هستند و شش نفر دیگر نیز در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی خود قرار دارند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه باید مردم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را با جدیت هر چه بیشتر اجرا کنند اظهار داشت: مردم به منظور قطع سریع‌تر زنجیره انتقال کرونا، ماندن در خانه را جدی‌تر گرفته و از ترددهای غیرضروری خودداری کنند و در اجرای این طرح همکاری لازم را داشته باشند.


برچسب ها: #بوشهر #کرونا
تعداد نظرات: ۶
سعید رضایی
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹

خیلی اوضاع بدشده لطفا مواضب خودتون باشید

سجاد عبدالله پور
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹

خدا بخیر بگذرونه. اللهم عجل لولیک الفرج

سجاد عبدالله پور
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹

در خانه میمانیم تا کرونا را شکست دهیم. اللهم عجل لولیک الفرج

قاسم شهمرادی
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹

از هموطنای عزیز خواهش میکنم در خانه بمانید تا کرونا را شکست دهیم.

مهارت آموزان جنوب
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹

چرا آمار اصلی رو اعلام نمیکنید. وضعیت خراب تر از اینه

الهام حسین پور۱۳۹۹/۱/۹-۱۶:۳۶
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹

مردم فهیم بوشهر توروخدا توخونه بمونید که این زنجیره ادامه پیدانکنه ….توخدا رعایت کنید این رعایت نکردن همون حق الناس هست.

ارسال نظر

جدیدترین خبرها
بالا