یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 24699
تعداد نظرات: ۰

اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر ۱۳۰ میلیارد ریال از مطالبات موسسات تشخیصی درمانی طرف قرار داد را پرداخت کرد.     « صدای استان »؛ مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر در گفت و گو با آی هینا گفت: از این میزان ۶۳میلیارد ریال مربوط به خدمات سطح یک و پزشکان خانواده است که به…

تاریخ انتشار: دوشنبه ، ۱۱ آذر ۱۳۹۸

اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر ۱۳۰ میلیارد ریال از مطالبات موسسات تشخیصی درمانی طرف قرار داد را پرداخت کرد.

 

 

« صدای استان »؛ مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر در گفت و گو با آی هینا گفت: از این میزان ۶۳میلیارد ریال مربوط به خدمات سطح یک و پزشکان خانواده است که به شبکه های بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی پرداخت شده است.

 

 

دکتر پرویز رمضانی با اشاره به اینکه  از ابتدای سال جاری تا کنون ۷۶۰ میلیارد ریال از مطالبات موسسات طرف قرارداد پرداخت شده است افزود: از این میزان پرداختی، مبلغ ۶۳۰ میلیارد ریال آن مربوط به مطالبات موسسات دولتی است که تا مرداد ماه مطالبات این مؤسسات پرداخت و تسویه شده است.

 

 

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر همچنین در خصوص مطالبات موسسات تشخیصی درمانی بخش خصوصی طرف قرارداد استان نیز گفت: مطالبات سالجاری بخش خصوصی نیز تا شهریورماه پرداخت شده است و این سازمان در تلاش است تا با پرداخت به موقع مطالبات موسسات و مراکز تشخیصی درمانی طرف قرارداد علاوه بر رضایت مندی این موسسات در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات ارائه شده به بیمه شدگان گام بردارد.


جدیدترین خبرها
بالا