یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 24576
تعداد نظرات: ۰

صدای استان : نماینده دشتستان در لیگ برتر هندبال از حریف سبزواری خود شکست خورد.     به گزارش « صدای استان »؛ پس از تعطیلی دوماهه لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور از سر گرفته شد و در هفته هفتم این رقابت‌ها، عصر دیروز تیم ستارگان دشتستان در سبزوار مقابل تیم سربداران این شهر به…

تاریخ انتشار: سه شنبه ، ۵ آذر ۱۳۹۸

صدای استان : نماینده دشتستان در لیگ برتر هندبال از حریف سبزواری خود شکست خورد.

 

 

به گزارش « صدای استان »؛ پس از تعطیلی دوماهه لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور از سر گرفته شد و در هفته هفتم این رقابت‌ها، عصر دیروز تیم ستارگان دشتستان در سبزوار مقابل تیم سربداران این شهر به میدان رفت.

نیمه اول این دیدار با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ به سود میزبان به پایان رسید و در نهایت تیم سربداران موفق شد با حمایت هواداران خود با حساب ۳۳ بر ۲۶ به برتری دست یابد.

لیگ برتر هندبال با شرکت یازده تیم در حال برگزاری است و تیم ستارگان دشتستان اکنون با ۳ امتیاز در رده پنجم گروه الف این رقابت‌ها قرار دارد.

زاگرس اسلام آباد، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، ذوب آهن اصفهان، ستارگان دشتستان، سربداران سبزوار و زغال سنگ طبس در گروه الف و فولاد مبارکه سپاهان، فراز بام خاییز دهدشت، نفت و گاز گچساران، خیبر اراک و مس کرمان در گروه ب این مسابقات با هم رقابت می‌کنند.

جدول لیگ برتر هندبال

شکست نماینده دشتستان در لیگ برتر هندبال

منبع:باشگاه خبرنگاران


جدیدترین خبرها
بالا