یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 24334
تعداد نظرات: ۳

صدای استان : در پی انتشار مطلبی تحت عنوان ساعاتی در ساحل ریشهر و تماشای تحولات عمیق شهر ندا عبداله زاده عضو شورای شهر بوشهر با انتشار بیانیه ای به دیگر عضو شورای شهر اکبر توسلی مدیر مسئول این سایت اعتراض کرد .   « صدای استان »؛ در پی انتشار مطلبی تحت عنوان ساعاتی…

تاریخ انتشار: جمعه ، ۱۷ آبان ۱۳۹۸

صدای استان : در پی انتشار مطلبی تحت عنوان ساعاتی در ساحل ریشهر و تماشای تحولات عمیق شهر ندا عبداله زاده عضو شورای شهر بوشهر با انتشار بیانیه ای به دیگر عضو شورای شهر اکبر توسلی مدیر مسئول این سایت اعتراض کرد .

 

« صدای استان »؛ در پی انتشار مطلبی تحت عنوان ساعاتی در ساحل ریشهر و تماشای تحولات عمیق شهر ندا عبداله زاده عضو شورای شهر بوشهر با انتشار بیانیه ای به دیگر عضو شورای شهر اکبر توسلی مدیر مسئول این سایت اعتراض کرد .

 

 

متاسفانه همکار عزیز ما آقای مهندس توسلی با پرداختن به موضوعات غیر ضروری و عدم همکاری برای تفاهم حل مشکلات مردم در سایت خود اقدام به انتشار مطالبی علیه شهروندان و موکلین خود می زنند ، گویی از شهر دیگری به ایشان رأی داده اند . انتشار مطلب ساعاتی در ساحل ریشهر و تماشای تحولات عمیق شهر در سایت ایشان نشان دهنده عدم اشراف توسلی به فرهنگ اجتماعی شهر بوشهر است .
ایشان بواقع از رشد و شکوفایی فرهنگی شهروندان بوشهر بی اطلاع هستند ، شاید علت عمده اش زندگی نکردن با این مردم و در بستر جامعه مدنی بوشهر است. اینکه گزارش نویسنده ای تحت مدیریت ایشان بانوان گردشگر را بی پوشش سر خطاب کند، طرح دغدغه ای پیشامدنی است . بانوان بوشهری همواره در طول تاریخ نشان داده اند به عرف تعیین شده پایبند هستند و در محیط ها و اماکن عمومی از زیبایی طبیعت و فصل در کنار مردان پاک سرشت و چشم پاک دیارمان لذت می برند.
آقای توسلی مردان بوشهری به حقوق شهروندی بانوان احترام می گذارند و حریم مردم را پاس می دارند ، شهر بوشهر از دیرباز شهری مهمانواز بوده و به عنوان یک بندر میزبان فرهنگ ها و تمدن های مختلفی بوده است . صنعت گردشگری را با نوشتن جملاتی کذب و تخیلی به حواشی غیر اصولی نکشید .
شما و سردبیر سایتتان گویی قصد ندارید مردم دیار دریا از قبل جلب و جذب توریست داخلی مقید به قوانین داخلی نانی بخورند و در این شرایط اقتصادی رونقی نصیبشان گردد .
شما همواره نشان دادید با به حاشیه کشیدن اقدامات توسعه ای خود را نمایان کنید اما لطفا با مردم و به خصوص بانوان فهیم و قانونمدار وارد خودنمایی نشوید .


تعداد نظرات: ۳
ناشناس
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷

آقای عبدالله زاده شما که حوصله ندارین چه طور حوصله پیدا کردی شما ضعیف ترین عضو شورای بوشهر هستین بی مدیریتی شما داره شاهین نابوده میکن خانم عبدالله زاده شما مشکلاتون با اقای توسلی مشکلاتون یه جایی دیگه هست

    همشهری
    ۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷

    خانم عبدالله زاده .چی بهتون برخورده ینفرازمشکلات حجاب نوشته.یاشمانمیریدکناردریایااینکه خودتان ازمشتاقان نبودحجاب هستید پس لطفا به کاری که ارتباط بهتون نداره دخالت نکنید.برای جمع کردن رای که ان شالله ایندفعه تاییدهم نمی شوید فضای جامعه آلوده نکنیدباسخنانتون

شاهین
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷

خانم عبدالله زاده چه خبر از شاهین اسیایی خخخخ

ارسال نظر

جدیدترین خبرها
بالا