یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 24209
تعداد نظرات: ۰

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از قوانین را به اشتباه تصویب کرده ایم و امروز برایمان سخت است که بگوییم اشتباه کرده ایم. به گزارش ایسنا، محسن کوهکن امروز(شنبه) در جلسه شورای اداری استان اصفهان، اظهار کرد: چهل سال است به نقاطی از کشور که گفته می‌شود محروم هستند اعتبارات ویژه…

تاریخ انتشار: یکشنبه ، ۱۲ آبان ۱۳۹۸

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از قوانین را به اشتباه تصویب کرده ایم و امروز برایمان سخت است که بگوییم اشتباه کرده ایم.

به گزارش ایسنا، محسن کوهکن امروز(شنبه) در جلسه شورای اداری استان اصفهان، اظهار کرد: چهل سال است به نقاطی از کشور که گفته می‌شود محروم هستند اعتبارات ویژه اعطا می کنیم، منطقی است که این محرومیت باید در طول چهل سال ریشه کن می‌شد، اما نقاط محروم کشور همچنان محروم هستند.

وی ادامه داد: برخی از قوانین را به اشتباه تصویب کرده ایم و امروز برایمان سخت است که بگوییم اشتباه کرده ایم، دولت زمانی به نسیه خوری روی آورد. باید گفت اوراق مشارکت دولت را بدهکار می کند و صلاح نیست همواره بارهای مالی را بر دوش دولت بیندازیم، تنها اقدامی که دولت باید آن را به درستی انجام دهد صادر کردن مجوزها است.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به علت یک بی توجهی پروژه ای که نیاز به اعتباری ۲۷۰ میلیون تومانی داشت امروز نیاز به ۱۴۴۰ میلیارد تومان اعتبار دارد تا اجرا شود، در همین خصوص اگر تفویض اختیارات به شهرستان ها داده می‌شد بسیاری از پروژهای عمرانی حل می‌شد.


برچسب ها: #نماینده مجلس
جدیدترین خبرها
بالا