یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 24181
تعداد نظرات: ۰

صدای استان: تیم پارس جنوبی بوشهر با شکست مدعیان، به قهرمانی لیگ امید‌های فوتبال ساحلی کشور رسید. به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، در روز پایانی   لیگ امید‌های فوتبال ساحلی کشور دو دیدار در اردکان برگزار شد که در دیدار اول پارس جنوبی بوشهر با نتیجه ۲ بر ۱ از شاهین خزر…

تاریخ انتشار: یکشنبه ، ۱۲ آبان ۱۳۹۸

صدای استان: تیم پارس جنوبی بوشهر با شکست مدعیان، به قهرمانی لیگ امید‌های فوتبال ساحلی کشور رسید.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، در روز پایانی   لیگ امید‌های فوتبال ساحلی کشور دو دیدار در اردکان برگزار شد که در دیدار اول پارس جنوبی بوشهر با نتیجه ۲ بر ۱ از شاهین خزر رودسر نماینده استان گیلان  شکست خورد اما با توجه به امتیاز بیشتر سومین قهرمانی پیاپی خود را در این رقابت‌ها جشن گرفت.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/8/11/10811908_273.jpg

در دیدار دوم نیز که بین ایفا اردکان نماینده استان یزد و طوفان طاهروئیه سیریک نماینده استان هرمزگان برگزار شد، تیم هرمزگانی فرصت داشت با برتری مقابل میزبان خود، عنوان نائب قهرمانی را به دست آورد، اما در وقت‌های اضافه، بازی را با نتیجه ۷ بر ۶ واگذار، و  نشان برنز را کسب کرد.

به این ترتیب تیم پارس جنوبی بوشهر با ۶ امتیاز رتبه نخست، شاهین خزر رودسر با ۵ امتیاز رتبه دوم، طوفان طاهروئیه سیریک با ۳ امتیاز جایگاه سوم و ایفا اردکان با ۲ امتیاز جایگاه چهارم لیگ امید‌های فوتبال ساحلی کشور را به دست آوردند.

این رقابت‌ها از هشتم تا دهم آبان با حضور چهار تیم پارس جنوبی بوشهر، شاهین خزر رودسر، طوفان طاهروئیه سیریک و ایفا اردکان در ورزشگاه آزادی شهر اردکان استان یزد برگزار شد.


جدیدترین خبرها
بالا