شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 23489
تعداد نظرات: ۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اطلاعیه شماره ۲ خود درباره پرونده زنده یاد عظیمیان را به منظور در جریان قرار گرفتن افکار عمومی منتشر کرد. به گزارش « صدای استان » به نقل از ایسنا؛ متن این اطلاعیه به شرح زیر است: “بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر،…

تاریخ انتشار: سه شنبه ، ۱۶ مهر ۱۳۹۸

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اطلاعیه شماره ۲ خود درباره پرونده زنده یاد عظیمیان را به منظور در جریان قرار گرفتن افکار عمومی منتشر کرد.

به گزارش « صدای استان » به نقل از ایسنا؛ متن این اطلاعیه به شرح زیر است: “بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر، پرونده شادروان جواد عظیمیان با دستور رییس دانشگاه در سازمان نظام پزشکی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ضمن عرض تسلیت مجدد و آرزوی صبر برای بازماندگان به اطلاع می‌رساند، بنا به دستور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کمیته ویژه‌ای به منظور بررسی‌های اولیه پرونده شادروان عظیمیان در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس آغاز به کار کرد تا اطلاعات و مستندات مربوطه را مورد بررسی قرار دهند.

در همین راستا به درخواست رییس دانشگاه پرونده مورد اشاره در سازمان نظام پزشکی بوشهر مفتوح تا مورد بررسی تخصصی و دقیق‌تر قرار گرفته که در صورت محرز شدن هر نوع کوتاهی و قصور پزشکی، برخوردهای لازم برابر قانون و مقررات صورت گیرد.

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز بر اساس رسالت خود با تمام توان نهایت همکاری با سازمان نظام پزشکی و نهادهای قانونی مرتبط با این پرونده به کار خواهد گرفت.

از همشهریان گران‌قدر تقاضا می‌شود از اظهار نظر و بیان مطالب احساسی و غیراصولی درباره پرونده فوق الذکر پرهیز کرده تا زمینه برای بررسی دقیق و همه‌جانبه فراهم گردد.”

در پی مرگ جوان بوشهری در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر و انتشار اخباری مبنی بر عدم رسیدگی به وضعیت این بیمار و در نهایت مرگ او در اثر قصور پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جهت شفاف سازی روند رسیدگی به پرونده اطلاعیه هایی صادر کرده است.


جدیدترین خبرها
بالا