شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 23413
تعداد نظرات: ۰

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: امروز پنج هوادار ما از جم آمده بودند که از آنها تشکر می‌کنم. این پنج نفر به اندازه ۵۰ هزار نفر به ما روحیه دادند.     به گزارش «صدای استان »؛ فراز کمالوند، سرمربی پارس جنوبی جم پس از شکست تراکتور گفت: تمام هواداران از بازی لذت بردند. نیمه…

تاریخ انتشار: شنبه ، ۱۳ مهر ۱۳۹۸

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: امروز پنج هوادار ما از جم آمده بودند که از آنها تشکر می‌کنم. این پنج نفر به اندازه ۵۰ هزار نفر به ما روحیه دادند.

 

 

به گزارش «صدای استان »؛ فراز کمالوند، سرمربی پارس جنوبی جم پس از شکست تراکتور گفت: تمام هواداران از بازی لذت بردند. نیمه اول خوب نبودیم که یکی از دلایل آن، اختلاف دمای زیاد تبریز و جم بود. تبریز در ابتدای پاییز سرد و جم گرم شده است. در نیمه دوم دو فرصت صد درصد گلزنی را از دست دادیم. تراکتور بازیکنان شاخصی را جذب کرده و سه کاپیتان تیم ملی در این تیم بازی می‌کنند. این باشگاه همچنین بازیکنان خارجی خیلی خوب چون میمبلا و سوگیتا به خدمت گرفته که بازیکنان تأثیرگذاری محسوب می‌شوند. ما هم به جز چند بازیکن باتجربه، بازیکنان جوانی در ترکیب داریم که سال گذشته در لیگ دسته اول بازی می‌کردند.

 

 

سرمربی پارس جنوبی جم با اشاره به هزینه تیمش در لیگ نوزدهم گفت: تیم را با ۱۰ میلیارد تومان بستیم و فکر می‌کنم با تلاش بیشتر، می‌توانستیم بازی را مساوی کنیم. امیدواریم در جایگاه مناسبی قرار بگیریم. من از بازیکنانم راضی هستم و آنها عملکرد خوبی ارائه کردند. امروز پنج هوادار ما از جم آمده بودند که از آنها تشکر می‌کنم. این پنج نفر به اندازه ۵۰ هزار نفر به ما روحیه دادند.

 

 

کمالوند درخصوص اینکه هواداران تراکتور او را تشویق کردند، گفت: آنها از اول بازی سنگ تمام گذاشتند و این رابطه گسستنی نیست. خانه اول و آخر ما تبریز است و من از هواداران تشکر می‌کنم.

وی درخصوص عدم پخش مستقیم این مسابقه از تلویزیون بوشهر گفت: صداسیمای بوشهر با جم مشکل دارد که ما تلاش کردیم این دو را به هم نزدیک کنیم. وقتی ما گل می‌خوریم، گزارشگر بوشهر زودتر از گلزن حریف خوشحالی می‌کند و من به آنها می‌گویم نیازی به پخش بازی‌های ما نیست. هواداران‌مان تیم ما را در ورزشگاه تشویق می‌کنند.
منبع:ورزش سه


برچسب ها:
جدیدترین خبرها
بالا