بروز رسانی شده: یکشنبه 17 شهریور 1398 - 11:20
کد خبر: 23135
تعداد نظرات: ۰
در جلسه نماینده مردم دشتستان با دهیاران دشتستان چه گذشت؟

این اواخر به دلیل تخریب هایی که برخی از افراد در خصوص عملکردهای من انجام می دهند تصمیم به رسانه ای کردن فعالیت های خود گرفتم.   به گزارش « صدای استان » به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم دشتستان، نماینده مردم دشتستان گفت: دولتی که کم کاری کرده باید نقد شود، در…

تاریخ انتشار: یکشنبه ، 17 شهریور 1398

این اواخر به دلیل تخریب هایی که برخی از افراد در خصوص عملکردهای من انجام می دهند تصمیم به رسانه ای کردن فعالیت های خود گرفتم.

 

به گزارش « صدای استان » به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم دشتستان، نماینده مردم دشتستان گفت: دولتی که کم کاری کرده باید نقد شود، در دولتی ضعف وجود دارد که در آن دولت به مردم هیچ خدمت رسانی نکرده باشد، در این دولت فعالیت های بسیار بزرگ و ارزشمندی صورت گرفته است.

 

 

محمدباقر سعادت در جلسه هم اندیشی با دهیاران و اعضای شورای روستاهای دشتستان با اعلام اینکه بخش ارم و بوشکان مورد بی مهری قرار گرفته اند اظهار کرد: با پافشاری هایی که برای بستر درمان این دو منطقه داشتیم توانستیم یک بالگرد در این بخش مستقر کنیم تا بیماران اورژانسی این منطقه به موقع به مراکز درمانی رسانده شوند، ان شاالله در آینده بستر درمان این منطقه نیز فراهم خواهد شد.

 

سعادت با بیان اینکه اعتقادی به رسانه ای کردن فعالیت های خود نداشته و ندارم ادامه داد: این اواخر به دلیل تخریب هایی که برخی از افراد در خصوص عملکردهای من انجام می دهند تصمیم به رسانه ای کردن فعالیت های خود گرفتم؛ باید از بداخلاقی ها و انتشار تخریب ها ممانعت کنیم و افرادی که می توانند واقعیت ها را بیان کنند کوتاهی نکنند.

 

 

وی خطاب به دهیاران در خصوص طرح های گردشگری و بوم گردی افزود: یک طرح درآمدزایی را انتخاب کنید، اقدامات لازم را جهت گرفتن تسهیلات کسب و کار تا سقف ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان به استانداری تحویل دهید؛ به برخی روستاها با اولویت بندی استانداری ۱۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض تعلق خواهد گرفت.

 

سعادت افزود: دهیارهایی که روستاهای آن ها به یکدیگر نزدیک است با همدیگر به توافق برسند و پیشنهاد خود را در خصوص استقرار یک دستگاه ماشین آتشنشانی در نزدیکی یکی از روستاها به استانداری اعلام کنند تا بتوانم پیگیری های لازم در این خصوص را انجام دهم؛ با پیگیری های فراوان توانسته ام این امتیاز را بگیرم، لطفا در خصوص درخواست های خود هر چه زودتر اقدام نمایید.

 

 

وی خطاب به دهیاران دشتستان گفت:مسائل و مشکلات خود که در حوزه اختیارات من است را به صورت مکتوب به دفتر من برسانید تا بتوانم در اسرع وقت پاسخگو و پیگیری رفع این مشکلات باشم؛ فکر و اندیشه افراد محترم و قابل احترام است و باید به نظرات و تفکرات یکدیگر احترام بگذاریم زیرا هر کس صادقانه و با توجه بیشتری به مردم خدمت کند، مردم توجه بیشتری نسبت به آن مسوول خواهند داشت.

 

نماینده مردم دشتستان با بیان اینکه باید اتحاد و انسجام و وحدت را تا حد امکان در بین مردم و مسوولین به وجود بیاوریم ادامه داد: برای رسیدن به اهداف خود نباید دیگران را رد و تخریب کنیم، تاکنون در فضای مجازی اتهامات فراوانی به من زده شده است اما به هیچ یک از اتهامات پاسخی ندادم.

 

 

سعادت در خصوص انتصابات در استان بوشهر و در خصوص تعیین تکلیف سرپرست فرمانداری دشتستان اظهار کرد: انتصابات و تعیین مسوولیت ها در حوزه اختیارات استانداری است، از لحاظ قانونی انتصاب بخشداران به پیشنهاد فرماندار و با موافقت استاندار صورت می گیرد؛ در خصوص انتصاب فرمانداران نیز وزیر و معاون پارلمانی نقش دارند، که نظر استانداران نیز موثر است، امیدوارم به زودی شاهد تعیین تکلیف فرمانداری دشتستان باشیم.


برچسب ها:
جدیدترین خبرها
بالا