شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
کد خبر: 22470
تعداد نظرات: ۰

فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: این تیم همه دغدغه و دلخوشی مردم جنوب استان بوشهر و شهرستان جم است و دوست نداریم با روندی که پیش می‌رود، در آستانه انحلال قرار بگیرد.     به گزارش « صدای استان » به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، فراز کمالوند در…

تاریخ انتشار: شنبه ، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: این تیم همه دغدغه و دلخوشی مردم جنوب استان بوشهر و شهرستان جم است و دوست نداریم با روندی که پیش می‌رود، در آستانه انحلال قرار بگیرد.

 

 

به گزارش « صدای استان » به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، فراز کمالوند در آستانه دیدار اول تیم پارس جنوبی جم در تورنمنت شهدای شیراز مقابل گل‌گهر سیرجان نسبت به آینده تیمش نگران است. او Image result for ‫فراز کمالوند‬‎با گلایه از مشکلات مالی پارس جنوبی اظهار داشت: ما از حدود ۴۰ روز پیش کارمان را شروع کردیم؛ تست‌گیری داشتیم و بازیکنان مدنظرمان را با توجه به شرایطی که داشتیم جذب کردیم. نهایت تلاشمان این بوده که با توجه به کاهش بیش از ۳۵ درصدی بودجه تیم خوبی را روانه لیگ برتر کنیم.

 

 

وی ادامه داد: کل بودجه ما برای جذب بازیکن نزدیک به ۷ میلیارد تومان بوده که ما را به عنوان ارزان‌ترین تیم لیگ معرفی می‌کند. در بین بازیکنانی که به خدمت گرفته‌ایم، ۷۰ تا ۸۰ درصد آن‌ها قرارداد‌هایی بین ۲۰۰ میلیون تا ۴۰۰ میلیون تومان دارند و به جز ۳، ۴ بازیکن ما از بقیه گران قیمت‌تر هستند، بقیه در یک سطح قرارداد مالی امضا کردند.

 

 

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: با تمام تلاش‌هایی که صورت گرفته، اما از نظر مالی شرایط خوبی نداریم. تاکنون هیچ پولی به مجموعه پارس جنوبی تزریق نشده و این مسئله باعث نگرانی کادرفنی و بازیکنان است. این در حالی است که به شروع لیگ برتر نزدیک شده‌ایم و با این روند نمی‌دانم چه سرنوشتی در انتظار پارس جنوبی است.

کمالوند ضمن درخواست همراهی از همه مسئولان استانی بوشهر و شهری جم تاکید کرد: از خانم الماسی نماینده مردم جم در مجلس شورای اسلامی، از فرماندار، شورای شهر، مسئولان شهرستان جم، استاندار بوشهر، موسوی مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی و سایر مدیران ارشد می‌خواهم هرچه سریع‌تر فکری به حال این تیم کنند.

 

 

وی با ابراز نگرانی از آینده پارس جنوبی تصریح کرد: اگر شرایط به همین صورت پیش برود، ما نمی‌توانیم در لیگ برتر شرکت کنیم چراکه باید پولی برای حضور در مسابقات داشته باشیم. ما دوست نداریم خدای ناکرده شرایط طوری شود که همه زحماتی که در این ۴۰ روز کشیده شده، هدر برود. این تیم همه دغدغه و دلخوشی مردم استان بوشهر و شهرستان جم است و دوست نداریم با روندی که پیش می‌رود، در آستانه انحلال قرار بگیرد.

 

 

کمالوند در پایان خاطرنشان کرد: واقعا نگران وضعیت و آینده پارس جنوبی هستم. رضاییان به عنوان مدیرعامل باشگاه خیلی تلاش کرد تا طبق تاکید موسوی مدیرعامل منطقه ویژه صرفه‌جویی شود و همانطور که گفتم بیش از ۳۵ درصد نسبت به سال گذشته هزینه‌ها را کاهش دادیم. قراردادهایمان در این خصوص مشخص است لذا خواهشمندم که هرچه سریع‌تر فکری اساسی به حال تیم انجام شود. نگرانم که نکند شرایط طوری شود که نتوانیم وارد لیگ برتر شویم.


برچسب ها:
جدیدترین خبرها
بالا