چهارشنبه, ۲۰ فروردین , ۱۳۹۹
کد خبر: 22293
تعداد نظرات: ۰

طى نشستى و با اهداى احکام جداگانه، رؤساى کمیته هاى هیئت بدنسازی و پرورش استان بوشهر معارفه شدند.   به گزارش « صدای استان » به نقل از روابط عمومی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان، در این نشست که با استقبال اهالی این رشته ورزشی، پیشکسوتان و بزرگان استان برگزار شد، روح اله نصرتی…

تاریخ انتشار: شنبه ، ۱۵ تیر ۱۳۹۸

طى نشستى و با اهداى احکام جداگانه، رؤساى کمیته هاى هیئت بدنسازی و پرورش استان بوشهر معارفه شدند.

 

به گزارش « صدای استان » به نقل از روابط عمومی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان، در این نشست که با استقبال اهالی این رشته ورزشی، پیشکسوتان و بزرگان استان برگزار شد، روح اله نصرتی رئیس هیئت بدنسازى استان، با صدور احکام جداگانه، رؤسا و مسئولان بخش هاى مختلف این هیئت در دو بخش بانوان و آقایان را منصوب و معرفی کرد.

 

 

نصرتی که از ابتدای حضورش در راس این هیئت با هدف رسیدگی بیشتر و رشد ورزش بدنسازی کار را آغاز کرده تاکید کرد: هر حکم و هر انتصابی که صورت گرفته با نظر بزرگان و اعضاى هیئت رئیسه این رشته ورزشى بوده و امید داریم با برنامه ریزى هاى انجام شده شاهد ارتقاى سطح این رشته مدال آور برای استان باشیم.

 

 

گفتنى است در این نشست با حضور پررنگ بزرگان و ورزشکاران رشته بدنسازى و پرورش اندام استان، احکام رؤساى مختلف کمیته هاى هیئت بدنسازى به ایشان تقدیم شد تا با جدیت کار خود را آعاز نمایند.

 


برچسب ها:
جدیدترین خبرها
بالا